Darba laiks: 24/7

Aizturēts neadekvāts apmeklētājs

Ceturtdienas vakarā BSMC darbinieki saņēma signālu no mūsu partneriem par trauksmes pogas nospiešanu. Operatīvais dežurants nekavējoties nosūtīja signālu ātrās reaģēšanas grupas tuvākajai ekipāžai. BSMC grupa tika nosūtīta uz liela tirdzniecības tīkla veikalu, kas atrodas Vecmīlgrāves rajonā. Pēc 3 minūtēm un 25 sekundēm objektā jau bija divi sertificēti strādnieki.

Sabiedriskās kārtības pārkāpējs bija stipra alkohola reibuma stāvoklī, traucēja pārdevēju darbam, uzplija pie pircējiem, ar savu izskatu un darbībam baidīja viņus.

Kad BSMC ātrās reaģēšanas komanda ieradās veikalā un mēģināja aizturēt likumpārkāpēju, vīrietis sāka vardarbīgi izturēties pret mobilās grupas darbību.

Šajā situācijā BSMC aizsargi, kas darbojas saskaņā ar norādījumiem, izmanto cīņas metodes, ar sāpīgu sagrābšanu, lai efektīvi aizturētu personu. Pēc tam pārkāpējs beidzot tika noņemts ar roku dzelžiem.

Kad policija ieradās uz vietas, likumpārkāpējs tika nodots policijai.

P.S. Visi operatīvās grupas BSMC darbinieki nepārtraukti uzlabo savas prasmes sporta kompleksā, viņiem ir lieliska fiziskā un psiholoģiskā apmācība, kā arī plaša pieredze drošības pasākumos.