Biznesa apsardze

Biznesa apsadze BSMC sniedz pakalpojumus ne tikai vasarnīcu un māju signalizācijas sistēmu uzstādīšanai, bet arī specializējas iekārtu montāžā, lai nodrošinātu drošu aizsardzību uzņēmumā, kas ietver bankas, veikala, restorāna un citu objektu aizsardzību. Labi risinājumi ir drošības sistēmas, ko uzstāda labākie uzņēmuma darbinieki, kas var vairākkārt uzlabot aizsardzības efektivitāti.

Kā pieteikties?

Lai pieteiktos, Jums vajadzēs ne vairāk kā divas minūtes. Jūs varat izlasīt un aizpildīt tiešsaistes veidlapu kompānijas mājas lapā vai sazināties ar operatoriem, zvanot uz diennakts numuru. Ņemot vērā jūsu objekta īpatnības, uzņēmuma speciālisti bezmaksas izvēlēsies optimālu pakalpojumu komplektu biznesa objektam, kurš ietver bezmaksas signalizācijas pakalpojumus.

Nepieciešamās iekārtas uzstādīšana

Biznesa objekta aizsardzību veic kvalificēti darbinieki apmēram 3 stundas. Bez remonta bojājumiem – uzstādītāji kvalitatīvi instalēs un Jūsu klātbūtnē pārbaudīs ierīces, kā arī detalizēti paskaidros, kā izmantot drošības sistēmu. Montāža ietver kabeļu maršrutu ierīkošanu un signalizācijas sensoru uzstādīšanu saskaņā ar individuāli izstrādātu projektu. Lai nodrošinātu biznesa objekta vai cita uzņēmuma drošību, uz aizsargājamās teritorijas tiek izvietoti kustības, durvju atvēršanas sensori un citi, kā arī tiek uzstādīti vadības panelis un bezvadu tastatūra.

No kā sastāv monitorings?

Katru dienu monitoringa stacijas operatori rūpīgi novēro objektu, jo tā ir galvenā telpu apsardzes funkcija. Ja iebrucēji mēģina ielauzties telpās, bloķējot sistēmu, uzlaušanas signāls nekavējoties tiek novirzīts uz konsoli, jo sakaru kanāli tiek dublēti. Iekārta darbojas izslēgta veidā, kā arī regulāri veic pašdiagnostiku. Uzņēmumam arī ir iespēja izmantot dažādus sakaru kanālus, kas ietver telefona līniju, radio, LAN, GSM, GPRS.

Momentāna reaģēšana

Sensoru komplekts un citas tehniskas ierīces nekavējoties fiksē iekļūšanu mājā un nosuta signālu uz galveno ierīci, pēc kura apsardzes uzņēmums atbrauks pēc 7 minūtēm, lai brīdinātu un nekavējoties likvidētu draudus, pārbaudot objektu. Ārkārtas situācijas BSMC kompānijai ir papildus pakalpojums – savs kinoloģiskais dienests.

Atbalsta īstenošana

Tehniskā atbalsta dienesta speciālisti visu diennaktī vienmēr ir gatavi atbildēt uz Jūsu zvanu un visiem jautājumiem. Operatori palīdzēs novērst problēmu un paskaidrot neskaidrību ierīču darbībā. Firma BSMC piedāvā ne tikai profesionāļus klientu atbalsta jomā, bet arī personīgā menedžera pieejamību, kurš izvēlēsies Jums vislabāko pakalpojumu veidu!

Uzticams uzņēmums – uzticamas aizsardzības garantija!

Izvēloties BSMC, Jūs būsiet apmierināti ar nepieciešamās tehniskās iekārtas uzstādīšanas kvalitāti un ātrumu, kas nodrošinās katra dzīvojamā kompleksa drošību. Uzņēmuma mērķis ir mainīt cilvēka uztveri par aizsardzības sistēmu un padarīt dzīvi drošāku!

Pieslēgties

Lūdzu, aizpildiet kontaktinformācijas formu un precizējiet savus mērķus komentāros.