Mājas apsardze

Mājas apsadze Katru dienu, atstājot savu mājokli, mēs domājam par mūsu īpašuma drošību. Vienīgais, ko mēs varam izdarīt – sazināties ar apsardzes kompāniju. Izvēloties kompāniju BSMC, Jūs varat būt pārliecināti un mierīgi, ka jūsu māja ir pilnīgā un drošā aizsardzībā no negaidītiem viesiem!

Kas ir BSMC?

BSMC ir diennakts drošības uzņēmums, kas atrodas Rīgā un sastāv no saliedētas profesionāļu komandas. BSMC ir piecu gadu pieredze drošības jomā un viss nepieciešamais privāto un daudzdzīvokļu ēku aizsardzībai. Kompānijai ir kompleksais paku pakalpojumu klāsts, kurš ietver īpašu projektēšanu, kura atbilst klientu prasībām, kvalitatīvu uzstādīšanu un uzraudzību, ātru reaģēšanu, klienta īpašuma apdrošināšanu un bezmaksas servisu.

Kā pieteikties?

Lai pieteiktos, Jums vajag ne vairāk kā divas minūtes. Jūs varat izlasīt un aizpildīt tiešsaistes veidlapu kompānijas mājas lapā vai sazināties ar operatoriem, zvanot uz diennakts numuru. Ņemot vērā Jūsu objekta īpatnības, uzņēmuma speciālisti bezmaksas izvēlas optimālu pakalpojumu komplektu dzīvoklim vai namam, kas ietver bezmaksas signalizācijas pakalpojumus.

Nepieciešamās iekārtas uzstādīšana

Montāžu veic kvalificēti darbinieki apmēram 3 stundas. Bez sienas urbšanas un remonta bojājumiem – uzstādītāji kvalitatīvi instalēs un jūsu klātbūtnē pārbaudīs ierīces, kā arī detalizēti paskaidros, kā izmantot drošības sistēmu. Montāža ietver kabeļu maršrutu ierīkošanu un signalizācijas sensoru uzstādīšanu saskaņā ar individuāli izstrādātu projektu.

No kā sastāv monitorings?

Katru dienu monitoringa stacijas operatori rūpīgi novēro objektu. Ja iebrucēji mēģina ielauzties telpās, bloķējot sistēmu, uzlaušanas signāls nekavējoties tiek novirzīts uz konsoli, jo sakaru kanāli tiek dublēti. Iekārta darbojas izslēgta veidā, kā arī regulāri veic pašdiagnostiku. Uzņēmumam arī ir iespēja izmantot dažādus sakaru kanālus, kas ietver telefona līniju, radio, LAN, GSM, GPRS.

Momentāna reaģēšana

Sensoru komplekts un citas tehniskas ierīces nekavējoties fiksē iekļūšanu mājā un nosūta signālu uz galveno ierīci, pēc kura apsardzes uzņēmums atbrauks pēc 7 minūtēm, lai brīdinātu un nekavējoties likvidētu draudus, pārbaudot objektu.

Atbalsta īstenošana

Tehniskā atbalsta dienesta speciālisti 24 stundas diennaktī vienmēr ir gatavi atbildēt uz Jūsu zvanu. Operatori palīdzēs novērst problēmu un neskaidrību gadījumā,sniegs Jums nepieciešamās konsultācijas. Uzņēmums BSMC piedāvā ne tikai profesionāļus klientu atbalsta jomā, kas atbildēs uz visiem jautājumiem, bet arī personīgā menedžera pieejamību, kurš palīdzēs Jums izvēlēties vispiemērotāko pakalpojumu veidu!

Uzticams uzņēmums – uzticamas aizsardzības garantija!

Izvēloties BSMC, Jūs būsiet apmierināti ar nepieciešamās tehniskās iekārtas uzstādīšanas kvalitāti un ātrumu, kas nodrošinās katra dzīvojamā kompleksa drošību. Uzņēmuma mērķis ir mainīt cilvēka uztveri par aizsardzības sistēmu un padarīt dzīvi drošāku!

Pieslēgties

Lūdzu, aizpildiet kontaktinformācijas formu un precizējiet savus mērķus komentāros.