Poga SOS

Poga SOS BSMC kompānijas pakalpojumu spektrā ir trauksmes poga SOS, kura steidzamās situācijas gadījumā vienā mirklī spējīga uzzināt par draudiem un pasaukt palīgā. Tas ir ērta un ātra izvēlē personīgai drošībai, kuru var izmantot cilvēki katra vecuma, tā kā dotais pakalpojums notiek ar visiem pieejama mobila telefona palīdzību.

Kā noformēt pieteikumu?

Lai pieteiktos, Jūs varat izlasīt un aizpildīt tiešsaistes veidlapu BSMC kompānijas mājas lapā, kura aizņems ne vairāk kā divas minūtes. Sīkākai informācijai Jūs varat piezvanīt uz diennakts numuru un ar Jums sazināsies firmas operatori, kuri atbildes uz visiem jautājumiem.

Kā darbojas šis pakalpojums?

Servisa pieslēgšanai nepieciešamās tikai dažas minūtes, jo dotais pakalpojums neprasa uzstādīšanas un aprīkojuma montāžas. Vienīgais, kas ir nepieciešams, mobilais telefons, lai bīstamības gadījumā nekavējoties uzspiest uz trauksmes pogu un izsaukt ātras reaģēšanas ekipāžu, kurš dažas minūtēs ieradīsies uz vietu.

Pogas SOS priekšrocības

Trauksmes pogas izmantošana ir vienkārša izvēle visiem firmas klientiem, lai nodrošināt ne tikai sevi, bet arī radiniekus. Viena no dotā servisa svarīgajām priekšrocībām ir operatīvas grupas ātra reaģēšana bīstamā situācijā. Kompānija BSMC noteikti parūpēsies par Jūsu drošību!

Pieslēgties

Lūdzu, aizpildiet kontaktinformācijas formu un precizējiet savus mērķus komentāros.