Vasarnīcas apsardze

Vasarnīcas apsadze Vasarnīcas aizsardzība ir viens no vispopulārākajiem BSMC sniegtajiem pakalpojumiem. Šis pakalpojums kļūst īpaši populārs, kad beidzas vasaras brīvdienu sezona, un īpašniekiem ir nepieciešams atstāt savu māju uz  ilgu laiku bez uzraudzības. Tāpēc daudzi īpašnieki vēršas pie drošības uzņēmuma, lai aizsargātu savu ārpilsētas māju no iebrucējiem un neuztraucēties par tā īpašuma drošību.

Par BSMC kompāniju

BSMC ir diennakts drošības uzņēmums, kas atrodas Rīgā un sastāv no saliedētas profesionāļu komandas. BSMC ir piecu gadu pieredze drošības jomā un viss nepieciešamais privāto un daudzdzīvokļu ēku aizsardzībai. Kompānijai ir kompleksais paku pakalpojumu klāsts, kurš ietver īpašu projektēšanu, kura atbilst klientu prasībām, kvalitatīvu uzstādīšanu un uzraudzību, ātru reaģēšanu, klienta īpašuma apdrošināšanu un bezmaksas servisu.

Kā pieteikties?

Lai pieteiktos, jums vajag ne ilgāk kā divas minūtes. Jūs varat izlasīt un aizpildīt tiešsaistes veidlapu kompānijas mājas lapā vai sazināties ar operatoriem, zvanot uz diennakts numuru. Ņemot vērā jūsu objekta īpatnības, uzņēmuma speciālisti bezmaksas izvēlas optimālu pakalpojumu komplektu dzīvoklim vai namam, kas ietver bezmaksas signalizācijas pakalpojumus.

Nepieciešamās iekārtas uzstādīšana

Ārpilsētas objekta aizsardzību vidēji pāris stundas veic klasificētie darbinieki. Bez remonta bojājumiem – uzstādītāji kvalitatīvi instalēs un Jūsu klātbūtnē pārbaudīs ierīces, kā arī detalizēti paskaidros, kā izmantot drošības sistēmu. Montāža ietver kabeļu maršrutu ierīkošanu un signalizācijas sensoru uzstādīšanu saskaņā ar individuāli izstrādātu projektu. Ārpilsētas objektam vislabāk piemērots apsardzes sistēmas GSM uzstādīšana, jo tā izmanto moduli, kurš spējīgs nodot informāciju par iebrukšanu pa kanāliem un mobilam komunikācijām.

No kā sastāv monitorings?

Katru dienu monitoringa stacijas operatori rūpīgi novēro objektu. Ja iebrucēji mēģina ielauzties telpās, bloķējot sistēmu, uzlaušanas signāls nekavējoties tiek novirzīts uz konsoli, jo sakaru kanāli tiek dublēti. Iekārta darbojas izslēgta veidā, kā arī regulāri veic pašdiagnostiku. Uzņēmumam arī ir iespēja izmantot dažādus sakaru kanālus, kas ietver telefona līniju, radio, LAN, GSM, GPRS. Ja nepieciešams īstenot pastāvīgu monitoringu vasarnīcas drošībai, tad GSM signalizācija bieži ir vislabākais variants, jo vadu saiknes līnija ciematā retums un ir nenoturīga.

Momentāna reaģēšana

Sensoru komplekts un citas tehniskas ierīces nekavējoties fiksē iekļūšanu ārpilsētas objektā un nosuta signālu uz galveno ierīci, pēc kura apsardzes uzņēmums atbrauks pēc 7 minūtēm, lai brīdinātu un nekavējoties likvidētu draudus, pārbaudot objektu.

Atbalsta īstenošana

Tehniskā atbalsta dienesta speciālisti 24 stundas diennaktī vienmēr ir gatavi atbildēt uz Jūsu zvanu un interesējošiem jautājumiem. Operatori palīdzēs novērst problēmu un paskaidrot neskaidrību ierīču darbībā. Firma BSMC piedāvā ne tikai profesionāļus klientu atbalsta jomā, bet arī personīgā menedžera pieejamību, kurš izvēlēsies Jums vislabāko pakalpojumu veidu!

Uzticams uzņēmums – uzticamas aizsardzības garantija!

Izvēloties BSMC, jūs būsiet apmierināti ar nepieciešamās tehniskās iekārtas uzstādīšanas kvalitāti un ātrumu, kas nodrošinās katra dzīvojamā kompleksa drošību. Uzņēmuma mērķis ir mainīt cilvēka uztveri par aizsardzības sistēmu un padarīt dzīvi drošāku!

Pieslēgties

Lūdzu, aizpildiet kontaktinformācijas formu un precizējiet savus mērķus komentāros.