Videoapsardze

Video apsadze Mūsdienās visizplatītākais un efektīvākais veids, kā nodrošināt dzīvojamo telpu, personīgo īpašumu un biznesa objekta drošību, ir videoapsardze, kas ir iekļauta BSMC piedāvāto pakalpojumu sarakstā. Videoapsardze ir drošības sistēma, kas apvieno drošības signālus ar videonovērošanas iekārtām un ļauj uzraudzīt un kontrolēt trauksmes situācijas gan iekštelpās, gan ārā.

Kā noformēt pieteikumu?

Pieteikuma noformēšana aizņems ne ilgāk kā divas minūtes. Jūs varat izlasīt un aizpildīt tiešsaistes veidlapu kompānijas mājas lapā vai sazināties ar operatoriem, zvanot uz diennakts numuru. Ņemot vērā jūsu objekta īpatnības, uzņēmuma speciālisti bezmaksas izvēlas optimālu pakalpojumu komplektu dzīvoklim, namam vai biznesam, kas ietver bezmaksas signalizācijas pakalpojumus.

Iekārtas uzstādīšana

Tikai pāris stundu laikā kvalificēti uzņēmuma darbinieki bez sienas urbšanas un remonta bojājumiem kvalitatīvi instalēs un Jūsu klātbūtnē pārbaudīs ierīces, kā arī detalizēti paskaidros, kā izmantot drošības sistēmu. Montāža ietver kabeļu maršrutu ierīkošanu un signalizācijas sensoru uzstādīšanu saskaņā ar individuāli izstrādātu projektu.

Videoapsardzes priekšrocības

Ar iebūvētiem sensoriem videokamera spēj reaģēt uz daudzām ārējām ietekmēm, tostarp troksni kamerā iebūvēta mikrofona dēļ, kustību, kas nosaka infrasarkanais sensors, un siltumu. Arī kamerai ir nakts uzraudzības funkcija, tādēļ video drošības sistēma var aizstāt drošības sistēmu.

Videoapsardzes sistēmas monitorings

Iebūvēta jebkuras telpas drošības signalizācijas sistēmā, kameras spēj kontrolēt situāciju gan objekta iekšpusē, gan ārpus tā, nosakot jebkādu iespiešanos un pārsūtot drošības paneļa draudu signālu. Video drošība ir aprīkota ar GSM moduli, kas spēj pārraidīt signālu, izmantojot MMS vai SMS īsziņas.

Operatīva reaģēšana un atbalsta realizācija

Ātrās reaģēšanas komanda atbrauks dažu minūšu laikā un novērsīs draudus. Arī BSMC ir savs kinoloģiskais dienests, kuru nepieciešamības gadījumā var izsaukt kopā ar operatīvo grupu.

Tehniskā atbalsta dienesta speciālisti ir pieejami 24 stundas diennaktī un noteikti atbildēs uz Jūsu zvanu un jautājumiem. Operatori palīdzēs novērst problēmu un paskaidrot neskaidrību ierīču darbībā. Uzņēmums BSMC piedāvā personīgā menedžera pieejamību, kas palīdzēs Jums izvēlēties vislabāko pakalpojumu veidu!

Pieslēgties

Lūdzu, aizpildiet kontaktinformācijas formu un precizējiet savus mērķus komentāros.