Palīdzība

Jūsu ērtībai mēs sagatavojām atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Šeit Jūs varat uzzināt visu nepieciešāmo informāciju par pakalpojumu pieslēgšanu.

Kā pasūtīt apsardzes kompleksa uzstādīšanu?

Atstājiet pasūtījumu interneta vietnē vai zvaniet. BSMC eksperti īstenos bezmaksas konsultāciju un izvēlēsies atbilstošu apsardzes kompleksu.

Cik ātri uzstādīs apsardzes kompleksu?

Pieslēgšanas pasūtījumi tiek pieņemti visu diennakti. Iekārtas montāžu mēs īstenosim pēc Jūsu izvēlēs ērtā dienā un pēc iespējas īsākā laikā.
Uzstādīšana aizņem apmēram 3 stundas.

Vai var pasūtīt iekārtas uzstādīšanu brīvdienās?

Jā, var. Mēs īstenojam montāžu darba dienās, brīvdienās, kā arī svētku dienās.

Signalizācijas montāža dzīvoklī, vasarnīcā vai biznesa objektā atspoguļosies remontā?

Nē. Montāža neprāsa sienas urbšanu. BSMC speciālisti akurāti uzstādis iekārtu dažādā objektā un neradīs kaitējumu remontām. Drošības sistēmai ir patikāms dizains un kompākts izmērs, tāpēc universāli piemērots jebkurā interjerā.

Man jau ir apsardzes kompleks, vai es varu pieslēgt to?

Jā, ja iekārta ir labā stāvoklī un dēr kopā ar mūsu monitoringa staciju. Pēc detalizētas konsultācijas sazinieties ar BSMC darbiniekiem pa tālruni: 67660881, 67881517 vai atstājiet pasūtījumu.

Vai pastāv kādas atlaides uz otro un nakāmo objektu pieslēgšanu?

Jā, mums vienmēr ir aktuālas atlaides klientiem. Ieejiet sadaļā akcijas vai uzziniet vairāk no BSMC darbiniekiem: 67660881, 67881517

Vai var uzstādīt apsardzes signalizāciju objektā, kur nav apkures?

Jā, var. BSMC speciālisti izvēlēsies iekārtu, kura strādās arī neapkurināma objektā, piemēram, vasarnīcā vai lauku majā.

Man ir mājas dzīvnieks. Vai apsardzes signalizācija reaģēs uz kaķi vai suni?

Noteikti paziņojiet par mājas dzīvnieku BSMC darbiniekiem. Iekārtas uzstādīšanas laikā sensori ir aprīkoti ar īpašām lēcām, kas novērš trauksmes signālus uz mājdzīvniekiem, ja tie ir mazāk nekā 40 cm virs grīdas. Ja dzīvnieks ir liels vai pārvietojas virs noteiktā augstuma (kāpšana uz skapjiem, dīvāniem, galdiem u.c.), ieteicams slēgt mājdzīvnieku atsevišķā telpā, kurā nav kustības sensoru, lai izvairītos no drošības sistēmas viltus trauksmes.

Vai var paplašināt drošības kompleksu?

Jā, var. Mēs piedāvājam standarta aprīkojuma komplektus. Jebkurā laikā Jūs varat to papildināt ar nepieciešamajiem sensoriem, piemēram, ūdens noplūdes, gāzes noplūdes, ugunsgrēka sensors, u.c.

Es saņemšu tādu pati drošības kompleksu kā fotoattēlā?

Prece var atšķirties no attēla BSMC mājas lapā. Attēls var saturēt detaļas, kas nav iekļauti komplektā.

Visa sniegtā informācija nes informatīvo raksturu, tā nav publiska krāpšana, ko nosaka noteikumi.

Mājas lapā publicēta informācija var mainīties jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma.

Kas atbrauks uz trauksmes signālu?

Ātras reaģēšanas dienesta darbinieki. Visi apsargi ir augstākās apmācības līmenī, droši aprīkoti un bruņoti, ieskaitot īpašus līdzekļus.

Kā tiek nodrošināta ātra reaģēšana uz trauksmi pilsētas satiksmes apstākļos?

Īpaša reaģēšanas dienesta transportlīdzekļu atrašanās vietas izvietojums un attīstīto partneru tīkls ļauj samazināt ierašanās laiku uz trauksmes signālu līdz minimumam. Signāls tiek novirzīts uz monitoringa staciju un pie tuva objekta reaģēšanas ekipāžai, ļaujot saglabāt dārgo laiku.

Ko dara apsargi, atbraucot uz aizsardzības sistēmas signālu?

Ātras reaģēšanas darbinieki uzmanīgi aplūko objektu. Atklājot iespiešanās pēdas, apsargi bloķē visas izejas pirms klienta un policijas ierašanās. Ja iebrucējs mēģina aizbēgt, darbinieki pārtrauc un neitralizē likumpārkāpēju.

Vai uzņēmums sedz finansiālu atbildību par aizsargāto objektu?

Jā, kompānija BSMC uzņemas atbildību par katru aizsargāto objektu, kuru tas paredz likumā, tāpēc mēs esam ieinteresēti sniegt kvalitatīvus pakalpojumus. Ja ātras reaģēšanas grupa atbrauks uz trauksmes signālu par vēlu vai notiks zādzība, uzņēmums atlīdzinās reāli nodarito zaudējumu saskaņā ar līgumu.

Objekts tiks aizsargāts, ja izslēgsies elektrība?

Jā, BSMC aizsardzības sistēma turpinās strādāt ar rezerves akumulatora palidzību, tāpēc objekts tiks aizsargāts pat ja elektrība ir pārtraukta. BSMC nekavējoties informēs klientu par problēmu.

Vai vajadzes nodot atslēgas no dzīvokļa, vasarnīcas vai biznesa objekta to aizsardzībai?

Nē, nevajag. Apsargi atbrauks uz trauksmes signālu, novērs ārkārtas situāciju un gaidīs klienta ierašanos.

Uzņēmums sniedz pakalpojumus visā Latvijā?

Jā, Jūs varat izmantot kompleksa drošības pakalpojumus visā valstī.

Ko darīt, ja iebrūcēji piespiež noņemt objektu no apsardzes?

Tam nepieciešams ievest speciālu “piespešanas kodu” uz apsardzes kompleksa klaviatūras. Trauksmes signāls nekavējoties tiek novirzīts uz monitoringa staciju, bet uz objektu atbrauks reaģēšanas ekipāža. Vizuāli būs iespaids, ka telpu vienkārši noņēma no apsardzes, kas ļaus ievest iebrucējus maldos.

Ko darīt, ja notika iebrukums, kad objekts bija noņemts no apsardzes?

Izmantojiet trauksmes pogu. Ierīce var būt kompakta piekariņa veidā vai stacionāras pogas veidā uz klaviatūras. Uz signālu operatīvi atbrauks apsargi un novērs draudus.

Kas būs, ja nepareizi noņemt objektu no apsardzes vai notiks viltus izbrauciens?

Nepieciešams uzreiz piezvanīt monitoringa stacijas operatoram, lai izbēgtu no ātras reaģēšanas grupas izbrauciena. Ja viltus izbrauciens notika klienta vainas dēļ, tad nepieciešams apmaksāt naudas sodu, vienu reizi gadā visiem objektu tipiem viltus izbrauciens – bezmaksas.

Vai var apturēt līgumu uz noteiktu laiku?

Jā, var. Nepieciešams vērsties pie klientu atbalsta dienesta pa tālruņiem: 67660881, 67881517

Cik bieži aug cenas uz ikmēneša apkalpošanu?

Cenas fiksējas uz vienu gadu. Mēs ļoti piesardzīgi pieejam pie tarifu izmaiņu jautājuma.